Irokez

Irokez trafił do fundacji razem z bratem Esiem z Zielonek jako małe kocie po śmierci swojej kociej mamy. Obecnie kocurki mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję. Irokez to nieduży kocurek czarny tylko z białą plamka na głowie, jakby miał irokeza. Jest z niego bardziej rozbójnik, niż z Esia czyli wszędzie go pełno, wszystko musi zobaczyć. Ale też jest z niego straszny pieszczoch. Irokez nie boi się psów i innych kotów, poznał je w domu tymczasowym i dobrze się z nimi dogaduje. Kocurki nie grymaszą przy jedzeniu i opanowały sztukę korzystania z kuwetki. Jak dodaje nasza fotograf: Wspaniałe, zabawowe, ruchliwe niczym strzały! Szukamy dla Irokeza niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy kocurka najlepsza opieką.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 

 

UWAGA!
 
Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: marzec 2021

Category: