Imbirek (i Kminek)

Kminek i Imbirek urodziły się pod sam koniec lata na terenie półwsi zwierzynieckich, jako dwójka z czwórki rodzeństwa. Dumna mama pokazała swoje młode sąsiadom mieszkającym obok miejsca jej bytowania i przyznała, że chyba już czas znaleźć sobie stały dom i ustatkować się. Poprosiła też o pomoc w znalezieniu domu dla swoich synów. Kminek i Imbirek, to koty bardzo ciekawskie, pełne energii i posiadające umiarkowaną odwagę względem ludzi. Razem bardzo lubią bawić się ze swoimi tymczasowymi opiekunami, polować na pluszowe myszy czy wspinać się na Juki. Po tego typu trudach codzienności znajdują na szczęście siłę, aby sprawdzić miękkość mebli i oddać się drzemce. Kocurki dobrze (i chętnie) dogadują się także z innymi kocimi mieszkańcami swojego tymczasowego domu. Koty nauczone są dobrych praktyk czystości i higieny.
 
 
Szukamy dla Kminka i Imbirka wspólnego niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy je najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: sierpień 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: wkrótce