Henesi

Henesi przyjechała z przyszywaną siostrą Khortysią (z którą może iść do adopcji w dwupaku) ze Lwow. Jest niesamowitą fighterką – wygrała walkę z Fipem i cieszy się teraz dobrym zdrowiem. Mała, wystraszona sierotka stała się szczęśliwą, brykającą kulką futra. Jest nie tylko ślicznym kotem, ale też bardzo aktywnym-uwielbia polowania i gonitwy za wędką i naprawdę trzeba się nią namachać. Bardzo lubi wszelkie tory wspinaczkowe i legowiska na większych wysokościach. Towarzystwo aktywnych, niedominujących kotów będzie dla niej dobre, dogada się też ze spokojnym psem, ale jedynaczką z człowiekiem na wyłączność też może być, bo czasami jest zazdrosna o kolana i głaskanie (ładuje się na nie bez pardonu i dopomina się pieszczot i głaskania;). Jej długie futerko wymaga codziennego czesania, bo Henesi nie ma czasu na układanie fryzury bo ma dużo obowiązków łowieckich i okien do spatrolowania. Je wysokomięsna mokrą karmę, lubi też żółtko i ogólnie nie wybrzydza.
Szukamy dla Henesi niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: październik 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: