Gienia

 
 
 
Gienia trafiła do fundacji z siostrą Gretą z podkrakowskiej miejscowości, niestety Greta odeszła. Gienia mieszka w domu tymczasowym i czeka na adopcję.
Po przybyciu do fundacji kotki były bardzo chore, a do tego wystraszone i bojące się człowieka. W miarę upływu czasu pierwsza o tym, że człowiek pomimo że co dzień wpycha leki do paszczy jest jednak fajny przekonała się Gienia, która stała się wielką przylepą i głaskaczem. Gienia w domu tymczasowym kocha swojego człowieka, kiedy tylko ma możliwość wskakuje na kolana, przytula się i włącza traktor. Do nowych osób bywa ostrożna ale nie ucieka, obserwuje. Jest amatorka wędek, surowego mięska i kociego TV za oknem. Gienia jest bardzo pro kocia, w domu tymczasowym mieszka z kilkoma innymi kotkami , z którymi bardzo się lubi. Kuwetę opanowaną ma perfekcyjnie.
Gienia niestety jest nosicielem wirusa kociej białaczki (Felv) – diagnoza potwierdzona badaniem PCR.
Może trafić do domu sama, do domu z innym kocim nosicielem białaczki lub do domu gdzie inne koty są regularnie szczepione przeciwko tej chorobie.
Szukamy dla Gieni bezpiecznego, niewychodzącego i kochającego domu, który otoczy ją najlepsza opieką.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR2vv5QlU8eUnOtAdAS7prplbRe__Cgjl8xb4sWNCCqmq6q9-3BkmpA_mOo.. .), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00)
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: czerwiec 2020

Category: