Greta i Gienia

Greta i Gienia to 2 kocie siostry, które trafiły do Fundacji zimą. Były bardzo chore, a do tego wystraszone i bojące się człowieka. W miarę upływu czasu pierwsza o tym, że człowiek pomimo że co dzień wpycha leki do paszczy jest jednak fajny przekonała się Gienia, która stała się wielką przylepą i głaskaczem. Gienia w domu tymczasowym kocha swojego człowieka, kiedy tylko ma możliwość wskakuje na kolana, przytula się i włącza traktor. Do nowych osób bywa ostrożna ale nie ucieka, obserwuje. Uwielbia zabawy wędką i surowe mięsko. Jej siostra Greta jest mniej odważna zwłaszcza do nowych osób, za to swoja tymczasowa opiekunkę bardzo lubi, wita ja jako pierwsza w oknie i przychodzi na głaskanie, albo posiedzieć obok nogi i się poprzytulać. Za swoja siostra podąża krok w krok. To także amatorka wędek, surowego mięska i kociego TV za oknem. Obie koteczki są bardzo pro kocie, w domu tymczasowym mieszkają z kilkoma innymi kotkami , z którymi bardzo się lubią. Kuwetę opanowaną mają perfekcyjnie. Szukają domu tylko i wyłącznie w dwupaku ponieważ są ze sobą bardzo zżyte. Szukamy dla Greta i Genia bezpiecznego, wspólnego, niewychodzącego i kochającego domu, warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.

Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:

1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych
wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00).
 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji
 
 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: czerwiec 2020

Category: