Gracjan

Gracjan i Nuka trafili do fundacji z Włosani, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Gracjan i Nuka to cudowne koty, brat i siostra nierozłączni i pełni energii, super inteligentni i rozumiejący kilka języków.😁
Na początku są dość nieśmiałe, jak większość kotów, ale wystarczy trochę czasu, cierpliwości i oddania, aby czuć się komfortowo ze swoimi opiekunami.
Lubią się ze sobą bawić i uwielbiają łamigłówki dla kotów, Nuka jest wielką fanką wszystkich zabawek z piórkami, nigdy nie męczy się zabawą. Gracjan jest nieśmiały, ale w końcu dołączy do zabawy. Nuka ma ciekawski charakter i nigdy nie usłyszysz tak głośno mruczącego kota, jest energiczna i zuchwała ale ze słabością do przytulania.
Gracjan jest bardzo szczególnym kotem, gdyby joga była dla kotów, Gracjan z pewnością byłby w tym mistrzem. Nigdy nie będziesz się nudzić oglądając Gracjana śpiącego lub bawiącego się. Uwielbia kulki i przekąski z tuńczyka, a rano miej pewność, że poprosi o głaski i przytulanie.
Gracjan i Nuka mają bardzo dobre kontakty z innymi kotami, uwielbiają się bawić i przytulać do siebie.
Zależy nam, aby zostały adoptowane razem, ponieważ więź między nimi jest bardzo silna, ta dwójka przypomni, jak to jest mieć brata lub siostrę, Gracjan jest wielkim nieśmiałym bratem, który będzie chronił swoją młodszą siostrę.
Gracjan szuka kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, w dwupaku z Nuką. Warunkiem adopcji jest zadbanie o kastrację w odpowiednim wieku.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: czerwiec 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Category: