Goździk (i Sezamek)

Sezamek i Goździk urodziły się pod sam koniec lata na terenie półwsi zwierzynieckich, jako dwójka z czwórki rodzeństwa. Dumna mama pokazała swoje młode sąsiadom mieszkającym obok miejsca jej bytowania i przyznała, że chyba już czas znaleźć sobie stały dom i ustatkować się. Poprosiła też o pomoc w znalezieniu domu dla swoich synów. Sezamek i Goździk, są bardziej wycofane od swoich pozostałych braci, nadrabiają natomiast urokiem osobistym. Ich stoicka natura nie oznacza jednak, że gardzą wspólną zabawą czy też odkrywaniem nowych miejsc do spania. Do ludzi i dorosłych kotów podchodzą z dystansem, ale po zachęceniu pozwalają się ze sobą bawić. Koty nauczone są dobrych praktyk czystości i higieny, niestety po obiedzie nie odnoszą talerzy do zlewu.
 
Szukamy dla Sezamka i Goździka wspólnego niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy je najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: sierpień 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: wkrótce