Furia

Furia z bratem Rudzinkiem przyjechali do fundacji z Raby Wyżynej, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Spójrzcie w te oczy i powiedzcie, że nie widzicie w nich genezy imienia…
Furia to bardzo aktywna kotka. Uwielbia biegać, skakać, zwiedzać, bawić się. Jest nie do zmęczenia! Wygrywa w zawodach na wytrzymałość z wszystkimi kotami z którymi mieszka – w kocich walkach na niby, w wyścigach, oraz w skakaniu za wędką. Odkryła wszystkie zakątki mieszkania, bywała nawet na najwyższych szafach, których przed nią nie zdobył żaden kot. W kuchni towarzyszy człowiekowi bez przerwy, nie odstrasza jej żaden zapach ani smak, jest wręcz asystentem kucharza (… i zjadacza również).
Uwielbia inne koty, kocha się z nimi bawić oraz myć i przytulać. Dogaduje się zarówno z bratem jak i ze starszymi rezydentami. Nie nadaje się na jedynaczkę, musi mieć kociego kompana. Ludzie w ciągu dnia jej nie interesują, chyba że akurat gotują, jedzą lub karmią. Albo jak jest zmęczona, wtedy lubi jak się ją mizia do snu. A w nocy przychodzi na przytulanki, śpi w łóżku z człowiekiem i mruczy kołysanki.
Do adopcji z bratem Rudzinkiem lub do innego aktywnego kota.
Szukamy dla Furii niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 

Data urodzenia: czerwiec 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Category: