Fuksik

Fuksik to cudowny tygrysi pręgus z wielkimi żółtymi oczami, którym nie można się oprzeć.
Fuksik trafił do adopcji od właścicielki, która z powodu wieku niestety nie była się już w stanie nim zajmować, więc jest on już starszym, ułożonym kotem.
Jest otwarty na ludzi, musi przywitać każdego nowego gościa i wyłudzać dodatkowe głaski. Przy odpowiednim głaskaniu po grzbiecie i pyszczku potrafi śpiewnie mruczeć. Przytulanie i branie na ręce ma jednak swój limit czasowy.
Jest bardzo ciekawskim kotem i każde otwarte szafki czy leżące ubrania traktuje jako idealną okazję do eksploracji
Jego ulubione miejsce do spania to łazienka i wszystkie jej kąty zaczynając od kosza na pranie, brodzika pod prysznicem i perfekcyjnej miski do spania. Fuks jest dość wybredny w zabawkach i nie przepada latać za piłkami ale wystarczy mu wędka z kijka i sznurka a będzie polował i wykonywał powietrzne akrobacje. Poza tym uwielbia też zabawę w gonienie po całym mieszkaniu 😉
Ma upodobanie do jedzenia wszystkiego co zielone więc wszystkie kwiatki trzeba przed nim ukrywać w niedostępnym miejscu.
Ze względu na zapalenie trzustki czasami musi odwiedzić weterynarza i brać leki. Jest jednak spokojnym kotem, potrzebującym miłości i ciepłego domu
Jak dodaje nasza fotograf : Fuksik to koteł z charakterem. Od kiedy mieszka z Gosią (opiekunką w domu tymczasowym) zrobił się z niego łaszący się przytulak, choć potrafi pokazać pazurki 😁 Nie jest kotkiem nakolankowym, ale daje się brać na ręce i gdy jest głaskany bardzo głośno mruczy. Okazał nie lada cierpliwość przy zdjęciach!
Jego ulubioną zabawką jest sznurek na patyku – szaleje za nim, ale jak ma dość to prycha 😆
 
 
Szukamy dla Fuksika niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką.
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: 2013

Odrobaczenie: tak

Kastracja: tak

Szczepienie: tak