Fuks (i Frugo)

 
 
Fuks i jego brat Frugo trafili do fundacji z Luborzycy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym i szukają wspólnego domu stałego.
Frugo i Fuks, to fajne, młode, inteligentne kocurki. Są zwinne i ciekawskie, zwiedzają mieszkanie na wszystkich poziomach. Bardzo lubią zabawy z wędką i laserkiem. To młode koty, ale wiek największych szaleństw mają już za sobą i dlatego też cenią sobie pojedzeniowe drzemki w wygodnym legowisku, najchętniej z kocim towarzystwem. Jako rodzeństwo Frugo i Fuks lubią wspólne gonitwy, często zasypiają przytuleni do siebie. Frugo i Fuks bardzo lubią kocie towarzystwo, świetnie dogadują się z moimi rezydentami. W stosunku do człowieka zachowują dystans, pora na głaski jest wieczorem, gdy spokojnie się wylegują. Wierzę, że w nowym domu z mniejszą ilością kotów, docenią, że człowiek jest równie dobrym towarzystwem jak kot
Fuks i Frugo mają dobry apetyt i opanowały korzystanie z kuwetki
Szukamy dla kocurków wspólnego, bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy je miłością i najlepszą opieką.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR2xDD8kdJsLJQZNQsxwYtgxdiSJV2fNHxU0DSeX2vBnpA1AYngeKNwu1as…..), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: kwiecień 2020

Category: