Frania

Frania trafiła do fundacji spod Częstochowy, obecnie mieszka w domu tymczasowym z przybraną siostrą fundacyjną Mają, obie koteczki czekają na adopcję.
 
Franciszka to mała rozkoszna kotka, bardzo energiczna wszędzie jej pełno. Lubi się bawić dosłownie wszystkim. Piłeczki, myszki, wędka, tunel, czy korek na pewno długo nie będą leżeć. Lubi zabawę z człowiekiem i innymi kotami. Jest ufna i nie boi się ludzi. Jest też ogromnym żarłokiem i warto uważać, co zostawia się na wierzchu w kuchni, bo potrafi szybko porwać jedzenie i z nim czmychnąć. Wzorowy korzysta z kuwety i jest czystym kotkiem.
 
Frania szuka kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, chętnie w dwupaku z przybraną siostrą Mają.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: ankieta lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: czerwiec 2021

Category: