Felix

Felix został przyjęty z Fela do fundacji ponieważ w domu z dziećmi sobie nie radził. Szukamy mu domu bez dzieci, może byc jedynakiem albo zostać adoptowany z Felą.
Felix to typowy przedstawiciel gatunku 😉 Chodzi własnymi ścieżkami, potrzebuje dużo ” przestrzeni “/ spokój dla siebie i czasu żeby zaufać człowiekowi. Jeśli to dostanie to odwzajemni się gotowością do pieszczot , mruczeniem i przytulaniem. Nie lubi hałasu i gwałtownych ruchów. Potrzebuje miejsca do wyciszenia , w którym chowa się i w którym nikt mu nie przeszkadza. Lubi się bawić, lubi jeść i nie wybrzydza, lubi gadać 🙃.
Nasza fotograf potwierdza : Felix jest najspokojniejszym kocurkiem na świecie. Potrzebował jakieś 20 minut obserwacji harców Feli i zachęty w postaci przysmaków, aby wystawić łepek z klatki, ale potem dał się pogłaskać, zaczął się łasić i mruczeć jak traktorek. Mimo lwiej grzywy jest wielkim flegmatycznym pieszczochem i nawet jego zabawa jest spokojna, głównie siedzi i myśli – złapać czy nie 😉 Ale można mu wybaczyć, bo jest przepiękny!
Szukamy dla Felixa niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką. Szukamy mu domu bez dzieci, może byc jedynakiem albo zostać adoptowany z Felą.
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: 2017

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak