Fajner

Kocurek jest bardzo urodziwy udekorowany pięknymi cętkami i pręgami!
Ale na wyglądzie jego zalety wcale się nie kończą,jest bardzo przyjazny i życzliwy całkiem mądry i nawet dość grzeczny – niczego nie niszczy w domowym otoczeniu i utrzymuje niemal wzorowy porządek 🐱🐱
Uwielbia bawić się z człowiekiem, wszelkie wędki (najchętniej z piórami!) wprawiają go w wielki entuzjazm, jest szybki, zwinny i ma świetny refleks – po domu porusza sie jak dostojny lew salonowy. Świetnie dogaduje się zarówno z psami jak i kotami.
Jest nastawiony życzliwie i przyjaźnie do ludzi i świata. Chętnie się przytula, a głaskany pięknie mruczy i obłazi człowieka.
Apetyt mu zdecydowanie dopisuje, je w zasadzie każdy rodzaj karmy i w typowej dla swojego wieku ilości 
Z kuwety korzysta wzorowo, z celnością równą 100%!
Fainer poradzi sobie zarówno sam jak i w towarzystwie psio kocim.
Potrafi zrobić minę, która przeszywa człowiecze serduszko na wylot dając się pokochać od pierwszego spojrzenia.
Szukamy dla Fajnera niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni mu najlepsza opiekę.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak