Ezel

Ezel trafił do fundacji z Zakopanego, kocurek mieszka obecnie w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Ezel jest bardzo spokojnym i trochę leniwym kocurem. Uwielbia ludzi i najchętniej cały czas mógłby być przytulany i głaskany po brzuchu. Jest ufny w stosunku do ludzi i lubi być cały czas przy człowieku dlatego najlepiej żeby jego nowy dom nie opuszczał go na długie godziny samego. Nie boi się dzieci i nie atakuje. Lubi długo pospać na łóżku, a kiedy już przyzwyczai się do nowego miejsca to od czasu do czasu skacze po szafach. Jego ulubioną zabawką jest sznurek, boi się niektórych zabawek dla kotów albo nie wie co z nimi zrobić. Stresuje się jazdą samochodem. Bez zarzutów korzysta z kuwety. Testy na FIV i FELV: ujemne
 
Szukamy dla Ezela niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepsza opieką.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2019

Category: