Ecik (i Erwin)

Ecik i jego brat Erwin szukają wspólnego domu !!!
 
Ecik i Erwin to dwie kocie krówki uwielbiające kontakt z człowiekiem. Zawsze szukają okazji, coby się do człowieka przytulić i głośno pomruczeć, Erwin dodatkowo całuje mokrym noskiem, Ecik patrzy z wdzięcznością swoimi uroczymi oczkami. Ochoczo dbają o czystość swojego aksamitnego futerka.
Są ufni w stosunku do nieznajomych, wykazują ciekawość i gotowość do obwąchania w celach zapoznawczych (takie zapoznanie kończy się tuleniem). Są wiernymi towarzyszami przy nauce, sprzątaniu (zwłaszcza zamiataniu i czyszczeniu kuwet), oglądaniu filmów. Ich ulubionymi miejscem do spania jest poduszka człowieka, najlepiej z człowiekiem obok. Uwielbiają razem wskakiwać na parapet, podziwiać świat, “łapać” ptaki i żywo przy tym rozmawiać.
Kocurki nigdy się nie nudzą, zawsze potrafią sobie zorganizować czas – może to być zabawa zwykłą piłeczką, jakimś papierkiem albo gumką do włosów, czasami też zwiedzanie stołów i różnych zakamarków. Oprócz tego Erwin często bierze do pyszczka wędkę i chodzi z nią po całym pokoju, a przy tej uroczystej ceremonii towarzyszy mu Ecik.
W domu tymczasowym mieszkają jeszcze z dwójką rodzeństwa – wszystkie są ze sobą bardzo zżyte.
Jak na dorastające koty przystało, trochę łobuzują, skaczą w różne miejsca, czasami naruszając ciągłość powierzchni, dlatego proszą o wyrozumiałego opiekuna.
Apetyt mają bardzo dobry, nie grymaszą przy jedzeniu (chociaż nie zawsze lubią rybny smak puszek), pięknie też korzystają z kuwety.
 
 
 
 
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: wrzesień 2020

Category: