Dzonik

Dzonik przybył do fundacji z Lwowa, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Dla rudego Dzonka żadna pora nie jest zła na zabawę. Ten nieduży facet uwielbia zabawę ze swoimi przybranymi braćmi, czasami budzi ich tylko po to, żeby się pobawić, może nawet pominąć przerwę na lunch, żeby się bawić. Uwielbia biegać za kropką laserka lub ścigać wszelkie błyszczące odbicia. Niezwykle ciekawym faktem jest to, że uwielbia oglądać bajki i horrory, nie wiem dlaczego. Uwielbia się też przytulać, kiedy się położysz lub usiądziesz obok niego, jest to wezwanie do przytulania.
 
English version :
Dzonik: No time is a bad time for playing. This little guy loves a good playtime with his foster brothers, sometimes they wake him up just to play, he might even skip lunch time in order to play. He loves laser tagging or chasing whatever shining reflections. One extremely interesting fact is that he loves to watch cartoons and horror movies I am not sure why. He loves to cuddle too, whenever you lay down or sits next to him that’s a call for cuddling.
 
Szukamy dla Dzonika bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest)  i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką. Chetnie do domu z innym kotem, który zaakceptuje energicznego towarzysza.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR38DR6dOzutzXTXlyFb7PwcL9AnpM6vHKgEZxtXQHNgAwLiod85gcVTH9k...), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2019

Category: