Dwukropek

Dwukropek i jego brat Kresek przyjechali do fundacji z Lwowa, obecnie Dwukropek mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję. Kocurek jest nosicielem wirusa kociej białaczki.
Dwukropek jest bardzo żywiołowym kotem, który lubi psocić i bawić się z ludźmi. Najbardziej lubi zabawy związane z gonitwą np aportowanie piłeczki z dzwoneczkiem. Mimo to bardzo lubi spać. Czasami śpi z człowiekiem w nocy, ale wszystko zależy od jego nastroju. Po odejściu brata stał się większym przytulakiem i bardziej lgnie do ludzi. Jest przyjazny w stosunku do innych kotów i szybko je akceptuje, jeżeli one nie są agresywne.
Szukamy dla Dwukropka kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy go najlepszą opieką. Kocurek może mieszkać z innym kotem nosicielem białaczki albo z kotami regularnie szczepionymi na tą chorobę. Dwukropek musi 2x dziennie dostawać lekarstwa wziewne.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: marzec 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak