Demonek

Demonek i jego siostra Linka trafili do fundacji z krakowskiej ulicy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Demonek pozuje na silnego i niezależnego kocurka, ale pod koniec dnia, okazuje się, że jest przekochana przytulanka. Uwielbia głaskano i głośno o tym informuje. Do tego jest bardzo uparty i nie boi się wyrażać zdania na ważne tematy. Kiedy Demonek uzna, ze jest czas na przytulanie lub zabawę, to łatwiej przystać na jego żądania, niż przekonać go do czegoś innego. Zabawa u Demonia jest czymś super uroczym do oglądania. Trudno nie rozpłynąć się, patrząc na wielkie oczy podążające za wędka, za która szaleje. Często mozna tez zaobserwować jak z pasja walczy z małymi pluszakami i myszkami. Kocha też bawić się ze swoimi siostrami, rownież przyszywanymi. Potrzebuje chwili, żeby zapoznać się z nowymi kotkami, ale ostatecznie kocha je jak swoje rodzeństwo.
Demonek mógłby byc jedynakiem przy zapewnieniu mu dużej dawki zabawy. Najchętniej bawi się jednak z rodzeństwem, wiec adopcja z innym kotkiem, lub dokocenie są mile widziane.
Szukamy dla Demonka niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: maj 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Category: