Czubaka

Czubaka trafiła do fundacji Sieprawia, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję
Czubaka – kotka, która praktycznie non stop mruczy. Wystarczy jeden dotyk i włącza swoje mruczenie. bardzo lubi przytulanie i głaskanie.
Jest czyściochem, codziennie zajmuje się pielęgnacją pozostałych kotek. Nie boi się wody. Lubi przesiadywać na wannie i obserwować kąpiel człowieka. Ma ogromny apetyt i zjada wszystko w oka mgnieniu. Jej ulubiona zabawka to pluszowy szczurek. Jest fetyszystą obuwia, ale nie niszczy go. Jest niezwykle towarzyska i energiczna, wszędzie jej pełno, uwielbia towarzystwo innych kotów niezależnie od ich wieku, uwielbia się bawić, ganiać i oczywiście prowadzić walki! Jednocześnie jest bardzo miziastym i kochanym kotkiem, codziennie rano wtula się w człowieka i głośno mruczy.
Szukamy dla Czubaki niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku. 

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: maj 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie