Czarek (i Aramis)

Czarek trafił do fundacji wraz z rodzeństwem z Poraja, mieszka w domu tymczasowym z bratem Aramisem, oba kotki czekają na adopcję.
 
Czarek jest drobnym kotkiem który potrzebuje sporo czułości, noszenia na rękach i głaskania. Jest dosyć ‘gadatliwy’, gdy potrzebuje zabawy lub głaskania chodzi po mieszkaniu i głośno miauczy, ale potrafi równie głośno mruczeć podczas głaskania. Jego ulubione zabawki to gumki to włosów, gąbki do mycia naczyń i wszystkie zamki i sznurki przy ubraniach, od biedy może być mała pluszowa myszka lub sznurek (ogon brata też się nada). Jest dosyć strachliwy jeśli chodzi o obcych ludzi.
 
Czarek szuka kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, chętnie w dwupaku z Aramisem. Warunkiem adopcji jest kastracja kocurka w odpowiednim wieku.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: wkrótce

data urodzenia: maj 2021

Category: