Cuks

Cuks wraz z bratem Teddym, trafił do nas z krakowskich działek, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Cuks to uroczy kawaler, choć na początku pobytu w domu tymczasowym dał się poznać jako raczej dziki kotek. Początkowo jest bardzo nieufny względem człowieka, jednak stopniowo zaczął nabierać pewności siebie. Potrzebuje więcej czasu, aby przekonać się do nieznajomych. Nie lubi dotyku, brania na ręce czy głaskania. Natomiast uwielbia kontakt z człowiekiem któremu ufa poprzez zabawę, interakcje na odległość. Jest bardzo rozumny, reaguje na swoje imię i zawsze wywołany grzecznie przychodzi.
Niestety brak pewności siebie u tego malucha jest najpewniej spowodowany tym, ze kiedyś doznał urazu oka i wygląda nieco inaczej niż reszta stada. Na szczęście udało nam uzbierać się pieniądze potrzebne na operacje oczka, którą Cuks przeszedł pomyślnie.
Cuks szuka pełnego ciepła, miłości i cierpliwości domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który poświęci mu czas i serce i pomoże oswoić się w nowym domu.
 
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: czerwiec 2020

Category: