Charlie

Charlie trafił do schroniska z domu tymczasowego na Ukrainie. Obecnie przebywa w domu tymczasowym razem ze swoim bratem – Irysem.
Charlie należy do kotów przyjaznych ludziom. Od razu przychodzi się łasić i domagać czułości od każdego kto tylko wejdzie do mieszkania. Bardzo lubi zabawę wszelką zabawę – i aportowanie piłeczkami i ganianie za wędką/sznurkiem.
Często wchodzi na suszarkę na pranie i chodzi po jej szczebelkach.
 
Trudno dogaduje się z innymi kotami oprócz Irysa.
 
Szukamy dla Charliego bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest)  i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką. Szukamy mu domu wspólnego z Irysem lub może być kocim jedynakiem.
 
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR38DR6dOzutzXTXlyFb7PwcL9AnpM6vHKgEZxtXQHNgAwLiod85gcVTH9k...), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2019

Category: