Bunny

Mała Bunny przybyła do fundacji jako kot z interwencji, miała wyrwany ogonek i tylko pół tylnej łapki. Weterynarz zastanawiał się nad częściową protezą, ale dla Bunny było lepiej, żeby dokonać całkowitej amputacji.
Bunny jest kotem absolutnie wyjątkowym – jest śmiała, wesoła, uwielbia ludzi, zwłaszcza kiedy przebywają w kuchni i może czymś się podzielą 😉 włazi wtedy radośnie pod nogi i mruczy donośnie. Kotka chyba nie wie, że jest niepełnosprawną, bo biega bardzo szybciutko, a na meble nie wskakuje, tylko się wspina jak małpeczka. Lubi bardzo prace przy komputerze, jak coś się rusza na ekranie, to trzeba to popacać łapkami.
Jest dużym przytulakiem, choć tego jeszcze się uczymy, jak ją wygodnie brać na ręce, bo panienka zniecierpliwiona nie chce być noszona.
Bunny jest kotem samowystarczalnym, korzysta samodzielnie z kuwety (bezbłędnie), myje się i utrzymuje higienę.
Je bardzo chętnie suche, lubi przysmaki i świeże mięsko, co do karmy mokrej ma stosunek mieszany – są smaki, której pasują i takie które nie 🙂.
Nie boi się niczego – no może oprócz jeżdżącego odkurzacza.
W domu tymczasowym mieszka z 5 kotami i niestety jest to trochę za dużo, kotka zaczepia inne koty i powoduje to zatargi z starszymi kotami. Dlatego szukamy dla niej domu z innym kotem, najlepiej energicznym jak ona i pewnym siebie.
 

 

 

Data urodzenia: 03.2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak