Bunkier (i Klunkier)

Bunkier i Klunkier to dwaj bracia, którzy trafili do fundacji z Trzebini, obecnie mieszkają w domu tymczasowym gdzie czekają na adopcję.
 
Bunkier jest bratem Klunkiera i można go rozpoznać po złamanym ogonku. Jest czarnym słodkim głodomorem, który uwielbia zjadać bratu z miski jedzenie.
Początkowo Bunkier był nieśmiały i przestraszony, ale z czasem przyzwyczaił się i teraz uwielbia spędzać czas z ludźmi. Bunkier uwielbia obserwować ptaki zza okna i polować na muchy. Kotek zawsze robi to co jego brat, chodzi za nim wszędzie i powtarza jego ruchy. Lubi spać z ludźmi w łóżku i lubi być głaskany po brzuchu. Zawsze siedzi w kuchni, gdy ktoś coś gotuje. Słodki czarny grubasek, który uwielbia jeść.
 
Oba kocurki są nierozłączne, codziennie się razem bawią i spędzają czas. Dogadują się ze sobą w każdej sprawie. Kochają razem spać w pozycji yin i yang. Na dźwięk puszeczki skaczą razem z radości i zawsze przychodzą, jak ktoś wraca do domu. Dlatego też szukamy dla braci wyłącznie wspólnego domu, który pokocha ich obu i w którym już zawsze będą mogli robić wszystko razem 🙂
 
 
 
 

 

 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: sierpień 2020

Category: