Bonifacy (i Błażejek)

Bonifacy i jego rodzeństwo trafili do fundacji z warsztatu w Skawinie, obecnie mieszka w domu tymczasowym z bratem Błażejkiem z którym szuka wspólnego domu stałego. 
Bonek w domu tymczasowym zwany także Bon-Bon to kocurek spokojny i lekko nieśmiały w pierwszym kontakcie. Jest za to świadom swojej nietypowej urody i lubi być podziwiany. To kot towarzyszący, który chętnie wysłucha co masz do powiedzenia i nawet czasem coś odpowie.  Bardzo lubi spędzać czas na parapecie okiennym obserwując świat za oknem ale zachęcony dołączy do zabawy z opiekunem i kocim bratem.
Uwielbia zabawę, szczególnie bieganie po domu z wędka lub jakimś kijkiem. Korzysta z zamykanej kuwety.
Szukamy dla Bonifacego niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepsza opieką. Szukamy Boniemu domu w dwupaku z bratem Błażejkiem 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.

Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:

1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.

2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.

Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00).

 
 
 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: maj 2020

Category: