Bilka

Bilka przyjechała do fundacji z Kijowa, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Z tej strony Bilka, jestem najlepszą kotką, jestem prawie cała biała, jedynie mam parę czarno-rudych plamek na główce.
Jestem bardzo spokojna, kocham ludzi! Cały mój dzień spędzam na kanapie i od czasu do czasu wstanę i troszkę sobie pomiauczę. Trzeba przyznać, że jest ze mnie dość głośna kotka szczególnie wtedy, kiedy ktoś nosi przy mnie smakowite jedzonko. Kocham się bawić, uwielbiam ganiać za wszelakimi laserami, czy brzęczącymi piłkami.
Bardzo przywiązuję się do moich właścicieli i dlatego też potrzebuję dodatkowej uwagi z rana (tak o 6-7 rano). Poza tym bardzo kocham śpiulkać na łóżku.
Boję się wychodzić z mieszkania, dlatego jestem idealnym kotkiem domownikiem.
Szukamy dla Bilki niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: 2020

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: