Bigos

Bigos z rodzeństwem trafili do fundacji krakowskich działek, obecnie mieszka w jednym domu tymczasowym z bratem Grinewaldem, gdzie czekaj obaj na adopcję.
Bigos to kotek o najsłodszej mordce świata, która sprawi, że wybaczysz mu nawet wyspanie się na czarnych spodniach.
Bigos nie grymasi przy jedzeniu i korzysta z kuwety. Jest ciekawy wszystkiego i chętnie zwiedza półki, biurka i parapety, jednak na tyle rozsądnie, że obywa się bez szkód w rzeczach i kotach. Nie jest typem przylepy, bo – jak na niesforną młodzież przystało- szkoda mu czasu na mizianie, za to chętnie pobawi się wędką albo pobiega za piłeczką. Albo poogląda z Tobą Netflixa, bo ruch na ekranie i dźwięk z komputera bardzo go ciekawią.
Przy nowych ludziach jest nieśmiały i woli obserwować sytuację z dystansu, jeśli jednak przekona się, ze nic mu nie grozi, usiądzie koło stołu i będzie obserwował towarzystwo.
Bigos potrzebuje cierpliwości i ciepła, żeby z małego urwisa mógł wyrosnąć porządny, poważny pan kot.
Szukamy dla Bigosa bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni mu najlepszą opiekę, a w odpowiednim wieku zadba o kastrację.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: wrzesień 2020

Category: