Bielasz (i Gajeczka)

Bielasz i Gajeczka trafiły do fundacji z Żytomierza, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Gajeczka i Bielasz są świetnymi kompanami codziennego życia. Towarzyszą we wszystkim od samego rana do nocy, kiedy to Gajeczka śpi wtulona w człowieka, a Bielasz gdzieś w pobliżu, bo jednak potrzebuje dla siebie więcej przestrzeni. Ale w swoim czasie przychodzi po swoją porcję głasków. Kotki są ze sobą bardzo zżyte (to rodzeństwo, więc są razem od zawsze i dużo razem przeszły), ale mają różne charaktery. Bielasz jest bardzo odważny i ciekawy świata, cierpliwie znosi różne niedogodności, Gajeczka spokojniejsza, początkowo nieufna, potrzebująca swojej przestrzeni i czasu. Nie lubi zamieszania i hałasu, boi się dzieci. Za to burzy się nie boją. Oba koty nie są wybredne w kwestii jedzenia, ich ulubioną zabawką jest gumowa piłeczka, która się odbija w różne strony i trzeba za nią nadążyć. Uwielbiają przesiadywać na balkonie, jak też na parapecie okna, wyglądając na ulicę. W mieszkaniu po początkowym zwiedzaniu wszystkich zakamarków (łącznie w przestrzenią pod szafkami, w szafkach, na półkach i na szafach – gdzie tylko w jakiś sposób da się wejść) znajdują swoje ulubione miejsca, a pozostałe przestają być interesujące.
Bielasz i Gajeczka szukają wspólnego, kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który toczy je najlepszą opieką. Szukamy im domu bez dzieci ponieważ Gajeczka bardzo się dzieci boi.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: wrzesień 2020

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: