Bianka

Bianka i jej rodzeństwo: brat Rudzik i siostra Neli przybyli do fundacji z krakowskiej ulicy, mieszkają obecnie w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Bianka to piękna, dostojna biała kotka z szarym ogonkiem. Jej umaszczenie idealnie oddaje jej charakter. Na pozór wydaje się grzeczna, kochana, lubi głaski i siedzenie na kolankach. Ale kiedy naładuje już akumulatorki spankiem, wychodzi z niej prawdziwy demonek. Najmniejsza z rodzeństwa, a największy z niej łobuz. Ale wszyscy wiemy że łobuz kocha najbardziej! I dokładnie tak jest w przypadku tej kotki. Lubi atencję, czasem miauczy bo tak się domaga głasków. To zdecydowanie kot z którym łatwo się zżyć i nawiązać więź. Kicia ma tylko trzy podstawowe potrzeby: kochający dom, dużo zabawy i dużo jedzonka – bo mimo że jest drobniutka, zjada wszystko co dostanie i nawet nie myśli żeby się dzielić z rodzeństwem. Jej mruczenie umili dni, wieczory i noce. Jej różowe uszka, nosek i łapki wręcz krzyczą żeby ją adoptować!
Jak dodaje nasza fotograf: Bianka to prawdziwa biała dama (z szarym ogonkiem). Chętnie siada na czarnym fotelu, co podkreśla kolor jej futerka. Jej specjalnością są piłeczki we wszelkiej formie, polowanie na nakręcaną mysz oraz hipnotyzowanie wzrokiem 😉
 
 

Data urodzenia: kwiecień 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Category: