Barsik

Barsik trafił do fundacji z Łucka, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcje.
Barsik jest dorosłym, spokojnym, zrównoważonym kotem. Z głównych aktywność: spanie, jedzonko i obserwowanie co się dzieje na ulicy. Więc to jest takie CCTV. Barsik rzadko ma humor na zabawki, raczej udaje prezesa. Ale jak już ma humor i jego złapać na tym to jest unstoppable (nie do zatrzymania 😉 ).
Barsik raczej zachowuje się jak całkowicie samodzielny kot. Jednak zdarza się że przyjdzie do Ciebie po głaskanie. I wtedy mruczy na pół mieszkania. Kiedy Barsik do nas trafił, jednocześnie przyjmowaliśmy rodzinę z dzieckiem, które ciągle chciało bawić się z kotem. Zamiast agresji, kiedy kot miał dość to tylko szedł do swojego schowka.
Szukamy dla Barsika niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha go tak, jak na to zasługuje i otoczy najlepszą opieką.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: 2016

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: