Barbaris (i Shoko)

Barbaris i Shoko to bardzo pocieszne i śmiałe kotki. Trafiły do Fundacji z Ukrainy, kiedy jeszcze przebywały na Ukrainie rozwinął się u nich FIP, który szczęśliwie udało się już wyleczyć.
Kocurki są ciekawskie wszystkiego co je otacza i bardzo szybko potrafią przyzwyczaić się do człowieka, szczególnie jak tylko da im jeść. Są ogromnymi łakomczuchami, trzeba bardzo uważać żeby przypadkiem nie zjadły czegoś niepożądanego, niestety mają tendencję do łapania wszystkiego co pachnie jakkolwiek. Mają też bardzo zwinne ruchy, dlatego przy posiłkach i gotowaniu trzeba mieć oczy dookoła głowy.
Chłopaki chętnie zwiedzają każdy kąt mieszkania. Nie ma mowy o siedzeniu za kanapą czy pod łóżkiem. Wejdą wszędzie i obwąchują przestrzeń. Znajdą też sposób żeby wdrapać się na najwyższe miejsce w mieszkaniu i będą tam przesiadywać.
Barbaris (Basiek), to roczny bardzo mądry kot – chwilkę zajmuje mu rozpracowanie jak działa klamka, zamykany kosz na śmieci, a nawet jak otworzyć sobie szafkę w kuchni. Zabawkę potrafi znaleźć w każdym przedmiocie, szczególnie jeśli się turla. Najlepiej nie zostawiać kabli, torebek ani cennych rzeczy, bo prawdopodobnie złapie je ząbkami i zaniesie w stronę kuwety jako zdobycz. Jest też ogromną gadułą i bardzo żywym stworzeniem, zabawa raz dziennie to zdecydowane minimum, najchętniej zrezygnowałby z drzemek dla jedzenia i zabawy. Obdarza człowieka ogromną miłością. Codziennie rano gdy tylko zauważy, że ktoś otworzył oko, przyjdzie żeby go przywitać i poprzybijać baranki. Czasem może też podgryźć brodę, ale to tylko z miłości. Barbaris obecnie ze względu na swoją mocną nadpobudliwość dostaje gabapentynę na uspokojenie. Nie lubi zostawać sam, bo głośno miauczy, dlatego najlepszym domem dla niego byłby taki, w którym pracuje się zdalnie lub wychodzi na niedługi czas.
Kotki są niewychodzące, ale ciekawi je świat za otwartymi drzwiami i oknami, dlatego trzeba zabezpieczyć odpowiednio mieszkanie. Są ciekawskie innych zwierząt, kotów czy psów, więc jest szansa, że mogłyby się z nimi polubić.
Szukamy dla Barbarisa i Shoko wspólnego bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i oknami, który otoczy je miłością i najlepszą opieką.
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcj

Data urodzenia: maj 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: