Aza

Aza trafiła do fundacji z Żytomierza, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Aza jest kotkiem płochliwym i nieśmiałym, ale też bardzo ciekawskim. Jest towarzyska, bo lubi być w tym pomieszczeniu, co człowiek. Aza uwielbia towarzystwo kotów, zawsze się trzyma się blisko kocich rezydentów, lubi obok nich spać, siedzieć i przytulać się do nich. Jest pasjonatka czerwonej kropki i telewizora, obczaiła dźwięk włączanego dekodera i biegnie pod ekran i ogląda telewizję z opiekunką.
Jak dodaje nasz fotograf : Aza jest prześlicznym czekoladowo-złotym nieśmiałkiem. Na szczęście jest w połowie nieśmiała, a w połowie ciekawska, co spowodowało, że od czasu do czasu na kilkanaście sekund opuszczała kryjówkę pod stołem za siedmioma krzesłami i przebiegała przez pokój. Większość czasu spędziła jednak w dość ciemnym ukryciu, udając kocią figurkę 🙂 – ale Aza jest tak ładna, że nogi od krzeseł tylko dodały jej uroku!
Szukamy dla Azy bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: marzec 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: