Aramis (i Czarek)

Aramis ma puszyste futerko, chętnie przychodzi na kolana po głaski ale tylko jak on ma ochotę, gdy nie ma ochoty akurat na głaskanie, to po prostu ucieka gdzieś gdzie nikt mu nie przeszkadza. Nie przepada za byciem noszonym na rękach.
 
Uwielbia ganiać za wędką lub sznurkiem, potrafi wtedy zaciekle na nie polować i bardzo wysoko skakać za ‘ofiarą’ ale małe pluszowe myszki też lubi.
 
Potrafi grzecznie czekać na jedzenie. Wieczorami jest bardzo miłym towarzyszem podczas oglądania serialu lub filmu. Jest nieco strachliwy jeśli chodzi o obcych.
 
Aramis szuka kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, chętnie w dwupaku z Czarkiem. Warunkiem adopcji jest kastracja kocurka w odpowiednim wieku.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: wkrótce

data urodzenia: maj 2021

Category: