Andromeda

Andromeda trafiła do nas po pogryzieniu przez psa, z uszkodzonym kręgosłupem, problem z poruszaniem się i wypróżnianiem. Niestety nie udał się koteczce przywrócić sprawności w tylnych nóżkach i samodzielnego wypróżniania się.
Na codzień Andromeda porusza się za pomocą dwóch przednich łapek – jest tzw suwaczkiem – i jest przy tym całkiem szybka. Natomiast za względu na tarcie niesprawnych łapek o ziemię najlepiej aby miała możliwie do dyspozycji jak najbardziej gładkie powierzchnie. Andromeda chętnie bawi się z innymi kotami, stara się w niczym im nie ustępować jeśli chodzi o psoty i kocie zajęcia.
Koteczka lubi ludzi, najchętniej spędza czas obok na kanapie a człowiek wtedy musi głaskać i drapać za uszkiem.
Opieka nad Andromedą wymaga pomagania jej w codziennym wypróżnianiu się, ale koteczka cierpliwie współpracuje podczas zabiegów. Osobom zainteresowanym adopcją koteczki opiekunka tymczasowa dzieli wszelkich informacji oraz nauczy zabiegów koniecznych dla Andromedy.

Szukamy dla Andromedy niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepsza opieką.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:

1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: 2016/2017

Category: