Aku

Aku trafił do fundacji z Poraja, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Aku uwielbia jak mu się ociera nos i odwdzięcza się masażem dla niczego niepodejrzewających się domowników. Ulubione zajęcie wypoczętego Aku to ganianie za piłką z folii aluminiowej i monitorowanie swoich lokatorów.
 
Miał dobry kontakt z bratem ale co do innych kotów trudno mi stwierdzić bo nie było okazji. Lubi siedzieć na miękkim podłożu w słońcu, wygoda top priorytetem.
 
Aku zawsze chętnie wita ludzi (po przyzwyczajeniu) i upomina się co jakiś czas o uwagę (sam podejdzie i ułoży się na kolanach lub barkach). Co do zachęty to szynka to jego słabość ale nie ma w niej umiaru, więc będzie się potem wokalnie upominał o więcej 🙂
 
Szukamy dla Aku niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha g tak, jak na to zasługuje oraz otoczy najlepsza opieką.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: maj 2021

Category: