Żobdyn

Żobdyn to kociak, który trafił do fundacji z interwencji; niestety, z warunków tak złych, że 4 jego rodzeństwa odeszła. Przebywa w domu tymczasowym z przybranymi siostrami Amity, Lily oraz Luz, cała czwórka czeka na adopcję.
Żobdyn początkowo miał nazywać się Odyn, jednak jego zamiłowanie do pozycji, w których tylne nóżki ma rozjechane na boki (na szczęście bez problemów ortopedycznych) poskutkowało szybką zmianą imienia na coś bliższego żabki. Został więc żabką i Odynem jednocześnie!
Żobdynek to kociak, który kocha człowieka, ale na obecnym etapie bardziej interesuje się biciem się z rodzeństwem i zaglądaniem ciekawsko we wszelkie kąty. Kocha życie, zabawę, człowieka, ale najbardziej kocha jedzonko.
Mamy niestety smutne podejrzenie, że Żobdynek nie ma nawet pół komórki mózgowej. Nie przeszkadza mu to w życiu, opiekunom w sumie też nie. Jest za to pewien benefit: dostarcza mnóstwo radości jego spojrzenie myślą nieskalane i bardzo szlachetne próby upolowania wiatru z wachlarza. Absolutnie skrada serce, kiedy siada na tylnych łapkach i próbuje wymieszać picie w szejkerze razem z opiekunem, mając w łapkach niewidzialny szejker!
Żobdyn to towarzyski chłopak, nie nadaje się na jedynaka.
Szukamy dla Żobdyna niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: marzec 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Category: