Tadeusz

Tadeusz i Kola trafili do fundacji z Morawicy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Nasz fotograf tak opisała kocurka : Tadeusz jest bardziej wycofanym kotkiem od Koli. Nie wybiega tak chętnie do nowych osób jak Kola i trzyma się lekko na dystans. Nie lubi również gdy za blisko się do niego podchodzi (dlatego tak ciężko było zrobić zdjęcia 😃 ). Natomiast gdy oswoi się z człowiekiem lubi przebywać w jego otoczeniu, ocierać się o stopy i łasić. Świetnie uzupełnia się z siostrą, która go aktywizuje i chce się z nim bawić. Ciężko jednak było uchwycić ich razem, gdyż różnica charakterów sprawia, że ciężko im siedzieć razem. Po czasie przyczaił się do mnie i pozwolił podejść bliżej.
Jak dodaje opiekunka tymczasowa :
Tadeusz nie lubi dotyku dłońmi, ale bardzo lubi głaskanie stopami oraz czesanie, na które, jeśli już zaufa człowiekowi, sam przychodzi. Ma niewyjaśnioną pasję do toalet i wspierania człowieka we wszelkich podejmowanych tam czynnościach. 😃
Chętnie wskakuje na wannę i obserwuje swojego człowieka w kąpieli, jednocześnie powstrzymując zapędy Koli do nauki pływania. Gdy Kola się zmęczy, kotki lubią się przytulać i okazywać sobie bratersko-siostrzaną miłość
 
 
Szukamy dla Tadeusza niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni mu najlepsza opiekę, najchętniej wspólnego z Kolą.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSew3YwtYld…/viewform….. ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

 

 

Data urodzenia: 2020

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: