Kola

Kola i Tadeusz trafili do fundacji z Morawicy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Jak opisuję ją opiekunka tymczasowa : Kola to bardzo energiczna i aktywna koteczka.Kola potrzebuje stymulacji, lubi się uczyć i można uczyć ją różnych sztuczek w zamian za smaczki, np. “siad”. Gdy Kola się zmęczy, kotki lubią się przytulać i okazywać sobie bratersko-siostrzaną miłość.
Kola tak samo jak Tadeusz chętnie wskakuje na wannę i obserwuje swojego człowieka w kąpieli, jednocześnie powstrzymując zapędy Koli do nauki pływania. Gdy Kola się zmęczy, kotki lubią się przytulać i okazywać sobie bratersko-siostrzaną miłość
Nasz fotograf tak opisała koteczkę : Kola to urocza, pełna energii kotka. Lgnąca do człowieka, chcąca zabawy, miłości i smaczków. Chętnie bryka po mieszkaniu, przytula się i mizia. Jest bardzo zaradna i inteligentna. Szybko uczy się nowych rzeczy. Idealnie uzupełnia brata swoich charakterem. Różni się od Tadeusza niekończąca się energią, mniejszą posturą i jasnym noskiem.
 
 
 
 
Szukamy dla Koli niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni jej najlepsza opiekę, najchętniej wspólnego z Tadeuszem.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSew3YwtYld…/viewform….. ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

 

Data urodzenia: 2020

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: