Już odliczamy dni do naszego Koci Kiermasz Charytatywny w Hali Lipowej // 30.06 na który Was serdecznie zapraszamy !!!
Drodzy Przyjaciele!
Już niebawem serdecznie zapraszamy Was na kolejny KOCI KIERMASZ CHARYTATYWNY, zorganizowany na rzecz podopiecznych Fundacji Stawiamy Na Łapy!!!
Gościnnych progów użyczyła nam Hala Lipowa, Lipowa 4D w Krakowie, udostępniając nieodpłatnie miejsce do zorganizowania kiermaszu, za co bardzo dziękujemy!!
Czekać będziemy tam na Was w niedzielę 30.06.2024 w godzinach 11.00-16.00.
Gwarantujemy Wam TOTALNE ZAKUPOWE SZALEŃSTWO!!!
Ci, którzy już kiedyś byli, wiedzą, że takiej imprezy nie można przegapić, a na naszych kiermaszach “upolować” można niebywałe okazje za bezcen. Tych, którzy jeszcze nigdy nie byli, zapraszamy, żeby mogli się osobiście przekonać, że to najlepsza impreza tego typu!
Na kiermaszu kupić będzie można praktycznie wszystko: rzeczy nowe i używane, tysiące książek, kilogramy biżuterii, firmową odzież i galanterię dla każdego, mnóstwo bibelotów, ozdób, artykułów domowych, rzeczy praktyczne i przydatne oraz gadżety fundacyjne.
Całość zebranych pieniędzy, jak zawsze, zostanie przeznaczona na ratowanie życia i zdrowia fundacyjnych podopiecznych. Przy blisko 280 kotach na utrzymaniu każda złotówka się liczy!
Wierzymy, że nas odwiedzicie tłumnie, zabierzecie ze sobą rodzinę, przyjaciół oraz znajomych.
Bardzo liczymy na Waszą obecność i rozgłaszanie informacji o naszym kiermaszu!
Zapewniamy Was – każdy znajdzie tam coś dla siebie!
UWAGA!!!
Na tym kiermaszu nie mamy możliwości przyjmowania i sortowania nowych fantów! Jeśli ktoś chciałby nam przekazać fanty na sprzedaż, to prosimy o kontakt, umówimy się na przekazanie w innym, dogodnym terminie.
Do zobaczenia!!!