Kochani, błagamy Was o pomoc 🥹
Jesteśmy w dramatycznej sytuacji finansowej.
Aktualnie na koncie mamy pieniądze na najbliższe pensje i… to by było na tyle…
Tymczasem faktury do opłacenia, które spłynęły w ostatnim czasie, opiewają na kwotę ponad 70 000 zł (tu można podejrzeć wszystkie FV https://tinyurl.com/ajupwky4 ).
Skąd mamy wytrzasnąć takie pieniądze? Naprawdę nie wiemy 🥺
Nie otrzymujemy żadnego dofinansowania z budżetu miejskiego, mimo że rocznie przez naszą fundację przechodzi około 450 kotów. O każdy grosz walczymy sami, organizując kiermasze, kwesty i internetowe bazarki. Jak widać to wszystko za mało. A pomoc bezdomnym zwierzętom to studnia bez dna 🙁
Nasze regularne miesięczne koszty utrzymania przy średnio 200 kotach na pokładzie to ok 50 000 zł – media, czynsze, pensje, ZUS, księgowość, do tego karma i żwir, które kupujemy w tonach, oraz profilaktyka (kastracje, szczepienia, odrobaczenia, czipowanie), no i przede wszystkim leczenie, które przy tylu kotach pochłania krocie…. Przy aktualnych cenach wszystkiego, powoli naprawdę nie wiemy, jak wiązać koniec z końcem.
Dlatego błagamy Was o pomoc. Każda, nawet najmniejsza darowizna to dla nas ogromna pomoc i nadzieja na utrzymanie się na powierzchni do czasu wypłaty z 1,5% podatku.
‼ Utworzyliśmy zbiórkę na portalu Ratujemy Zwierzaki:
‼ ale wpłat można też dokonywać na nasze regularne konto:
Fundacja Stawiamy Na Łapy
79 2130 0004 2001 0651 3691 0001 (VW Bank)
w tytule przelewu: “Darowizna na cele statutowe”.
Prosimy o Waszą pomoc i udostępnianie naszej zbiórki.
Bez Was naprawdę sobie nie poradzimy, a że już nie raz pomogliście nam wyjść z kompletnej beznadziei, to wierzymy, że tym razem też się uda ❤