Kochani!
 
 
Znacie nas i wiecie, że pomimo powszechnego kryzysu, galopującej inflacji, tragicznej wojny tuż obok – my nie zwalniamy, robimy wszystko, co w naszej mocy, by móc działać dalej i pomagać kotom co najmniej w takim samym wymiarze jak dotychczas.
Wiecie również, że nie mamy żadnego zewnętrznego finansowania, sami musimy pozyskiwać niezbędne do funkcjonowania fundacji środki. W tym momencie mamy pod opieką prawie 300 kotów. Na taką skalę możemy działać przede wszystkim dzięki pracy naszych Wolontariuszy oraz hojności naszych Darczyńców.
NIE REZYGNUJEMY Z ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA CHOĆBY NAJMNIEJSZYCH ŚRODKÓW i korzystając z nadarzającej się okazji…
BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSIE portalu RatujemyZwierzaki, w którym MOŻEMY WYGRAĆ olbrzymią dotację, nawet i 100 tysięcy złotych!!!
W naszym przypadku to koszty całościowego leczenia i utrzymania przez około 2 – 3 miesiące, czyli konkretny zastrzyk gotówki w najtrudniejszym dla kotów pod naszą opieką zimowym czasie.
12 organizacji z największą liczbą “głosujących” na ich konkursową skarbonkę otrzyma dotację na swoją działalność!
Dodatkowo cała zawartość skarbonki i tak trafia na konto fundacji!
Nie ma znaczenia wysokość wpłat ani ich suma.
O wygranej decyduje największa liczba unikalnych, niepowtarzalnych Darczyńców wspierających daną Skarbonkę!
Bardzo prosimy Was o głosy i najdrobniejszą wpłatę, choćby symboliczną złotówkę, która przyczyni się do tego, że będziemy dalej pomagać z pełną mocą!
1 ZŁOTY TO TWÓJ GŁOS! – WPŁAĆ I ODMIEŃ KOCI LOS!
CO MOŻESZ ZROBIĆ TY?
1. Oddaj głos wpłacając choćby symboliczną kwotę do Skarbonki fundacji Stawiamy na Łapy na portalu RatujemyZwierzaki (bezpośredni link podajemy w pierwszym komentarzu pod tym postem, ponieważ Facebook ogranicza widoczność postów z linkami)
2. Koniecznie poproś swoich bliskich i znajomych znajomych, by zagłosowali na naszą fundację oddając chociaż tą symboliczną złotówkę i udostępnij informację o konkursie gdzie tylko możesz
3. Wyślij maile lub smsy do “niefesjbukowych” znajomych, niech wszyscy dowiedzą się o tej akcji!
KONKURS TRWA DO PÓŁNOCY 15.12.22!
Pamiętaj: Liczy się LICZBA unikalnych wpłat, nie ich kwota.
1 numer konta + 1 adres email = 1 głos
Dlatego tak ważne jest namawianie i nakłanianie innych do głosowania!
Nie wpłacaj kilka razy z tego samego numeru konta czy adresu email. Organizator będzie weryfikował głosy-wpłaty po zakończeniu konkursu! Zduplikowane głosy zostaną wyeliminowane.
Dziękujemy w imieniu naszych obecnych i przyszłych podopiecznych! ❤