Drodzy Przyjaciele!
Jak wiecie, w marcu zaczynamy kalendarzową Wiosnę, dlatego z tej okazji serdecznie zapraszamy Was na Wiosenny Koci Kiermasz Charytatywny zorganizowany na rzecz podopiecznych Fundacji Stawiamy Na Łapy!!!
Po raz pierwszy swoich gościnnych progów użyczyły nam TS Wisła Kraków oraz Wisła Kraków SA, którzy są jednocześnie współorganizatorami kiermaszu.
Czekać będziemy tam na Was 20.03.2022 w godzinach 12.00-18.00
Gwarantujemy Wam TOTALNE ZAKUPOWE SZALEŃSTWO!!!
Ci, którzy już kiedyś byli, wiedzą, że takiej imprezy nie można przegapić, a na naszych kiermaszach “upolować” można niebywałe okazje za bezcen.
Tych, którzy jeszcze nigdy nie byli, zapraszamy, żeby mogli się osobiście przekonać, że to najlepsza impreza tego typu!
Na kiermaszu kupić będzie można praktycznie wszystko: rzeczy nowe i używane, tysiące książek, kilogramy biżuterii, firmową odzież i galanterię dla każdego, mnóstwo bibelotów, ozdób, artykułów domowych, rzeczy praktyczne i przydatne, oraz gadżety fundacyjne.
Całość zebranych pieniędzy – jak zawsze – zostanie przeznaczona na ratowanie życia i zdrowia fundacyjnych podopiecznych. Przy ponad 200 kotach na utrzymaniu każda złotówka się liczy!
Wierzymy, że nas odwiedzicie tłumnie, zabierzecie ze sobą rodzinę, przyjaciół oraz znajomych.
Bardzo liczymy na Waszą obecność i rozgłaszanie informacji o naszym kiermaszu!
Zapewniamy Was – każdy znajdzie tam coś dla siebie!
Prosimy pamiętajcie, że nadal zgodnie z obowiązującymi przepisami, w pomieszczeniach zamkniętych, niezmiennie wymagane jest zakrywanie usta i nosa maseczką, oraz wskazane jest zachowywanie zalecanego dystansu społecznego.
UWAGA!!!
Na tym kiermaszu nie mamy możliwości przyjmowania i sortowania żadnych fantów! Jeśli ktoś chciałby nam przekazać fanty na sprzedaż, to prosimy o kontakt, umówimy się na przekazanie w innym, dogodnym terminie.
Do zobaczenia!!!
#stawiamynalapy
#kocikiermaszcharytatywny