Kochani na naszym szopppingu mogliście licytować roślinki od Matka Boska Zielna a dziś zapraszamy w imieniu organizatorów na Podgórska wymiana roślin !!!

” Matka Boska Zielna i Kawiarnia LoveRove serdecznie zapraszają 29.08.2020 roku w godz. 14:00-16:00 na PODGÓRSKĄ WYMIANĘ ROŚLIN do Kawiarni LoveRove na ul. Powstańców Wielkopolskich 1 w Krakowie (z tyłu Muzeum Podgórza).

Wymianie podlegają: rośliny, szczepki roślin, doniczki, osłonki, książki (ogrodnicze, botaniczne, kwiatowe), nasiona, drobne narzędzia ogrodnicze, nawozy (tylko nieprzeterminowane).

REGULAMIN: to, co przynosisz odłóż na stół lub daj wolontariuszowi, który podzieli je tematycznie. Korzystaj do woli z tego, co przynieśli inni. Jeśli nie masz co przynieść, przyjdź koniecznie, adoptuj roślinę lub zabierz cokolwiek, co Ci się przyda.

Zachęcamy do rozmów o roślinach oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w pielęgnacji kwiatów.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a z uwagi na to, że dzień, w którym będzie się odbywała wymiana jest również jednym z ostatnich dni działalności Kawiarnia LoveRove, zachęcamy do skosztowania produktów z menu kawiarni.

Z uwagi na epidemię koronawirusa, prosimy o zakrycie ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego.

Czekamy na Was! Przybywajcie!

W razie jakichkolwiek pytań w sprawie wydarzenia piszcie do: Matka Boska Zielna

https://www.facebook.com/events/647482839455841/?active_tab=discussion