Za nami intensywny luty, a przed nami jeszcze bardziej intensywny marzec. Mamy sporo wydarzeń w planach – sobotnie wyprzedaże magazynowe, koszyczki wielkanocne, warsztaty ozdób wielkanocnych na rzecz naszych kotów ale zaczynamy od reaktywacji naszej grupy “Stawiamy na kastrację !

Jest sprawa, bardzo ważna sprawa.
Zima jaka jest każdy widzi, czyli że jej brak. I poza tym, że część osób się cieszy, druga część martwi o ceny warzyw i owoców w lecie, my mamy jeszcze jedne problem. Mnożące się na potęgę koty.
Niestety, ale cieplarniane warunki sprawiają, że kotki rujkują cały czas i rodzą na potęgę.
Co oznacza, że zbliża się do nas nieubłaganie fala bezdomnych, potrzebujących pomocy kociąt.
Chcemy tą falę, przynajmniej częściowo zdusić w zarodku. Ale do tego potrzebujemy Waszej pomocy.
Codziennie odbieramy zgłoszenia o kotach wymagających wyłapania i kastracji. Na dzień dzisiejszy mamy zgłoszone min 50-60 kotek, a ich liczba ciągle rośnie.
Mimo, ze marzec to miesiąc powszechnej sterylizacji miasto Kraków nie uruchomiło jeszcze miejskich sterylek i nie uruchomi ich w najbliższym czasie. Co oznacza, że dziesiątki jak nie setki kotek urodzi setki setek kociaków 
Dlatego, po 2 latach reaktywujemy grupę Stawiamy na kastrację!
Proszę dołączcie do grupy, udostępniajcie akcję. Wykastrujmy jak najwięcej kocic i kocurów zanim zacznie się kociakowy armagedon.
Na grupie będziemy na bieżąco rozliczać akcję, dokumentować łapanki i zabiegi.
Każdego, kto chce wspomóc tę akcję finansowo prosimy o wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji tytułem „STAWIAMY NA KASTRACJE”
Nr konta 79 2130 0004 2001 0651 3691 0001
#stawiamynalapy #stawiamynakastracje