Kochani zapraszamy do udziału w akcji sklepu FERA.PL​
KUPUJĄC POMAGASZ❓❤️
Od 17 grudnia 20% ceny wybranych produktów, które znajdziecie pod linkiem https://fera.pl/kupujacpomagasz/ , zostanie przekazane na pomoc naszym kocim podopiecznym ❗️😍😻

Kilka słów o Fera.pl :
Sklep internetowy Fera.pl powstał z miłości do zwierząt. Obecna oferta to ponad 13 000 artykułów dla zwierząt – od karm i przysmaków, poprzez zabawki i produkty pielęgnacyjne, kończąc na legowiskach czy transporterach. Staramy się aby każdy znalazł u nas wszystko co uczyni zwierzaka szczęśliwym, dbając przy tym o doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie zakupów.
Naszym klientom dajemy gwarancję, że dostają świeży towar z długim terminem ważności – gdyż większość produktów trafia do nas bezpośrednio z fabryki. Towar przechowujemy w nowoczesnym magazynie, przez co mamy pewność, że cały czas przebywał w odpowiednich dla niego warunkach.
Wyróżnia nas ekspresowa i darmowa dostawa – nasze zamówienia wysyłamy nawet w 24 godziny po złożeniu zamówienia, a zamówienia powyżej 95 zł dostarczamy za darmo, jeżeli zakup się klientowi nie spodoba może go odesłać z powrotem – ma na to aż 40 dni.
Jako firma społecznie odpowiedzialna dbamy nie tylko o zwierzęta naszych klientów, ale również wspieramy organizacje, które pomagają zwierzętom w potrzebie. Nic nas tak nie cieszy jak pomoc w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego łóżka i odpowiedniej opieki.

#stawiamynalapy