Ogłoszenie grzecznościowe : Kraków/Małopolska

Maja i Gucio szukają domu. Bardzo proszę wszystkich o udostępnienia :)

Kraków i okolice.
Maja i Gucio to dwa piękne, młode kotki, urodzone w kwietniu 2018.
Koty są wykastrowane, zostaną wkrótce odrobaczone, zaszczepione i zaczipowane.
Kotki znalazła wiosną 2018 roku starsza pani na podkrakowskiej wsi. Zamieszkały u niej w stodole, karmiła je, a one okazały się bardzo miłe i wdzięczne i zaczęły przychodzić do niej do domu. Pani zaopiekowała się nimi, pozwoliła im mieszkać ze sobą. Jednak starsza pani zdaje sobie sprawę z tego, że nie powinna zatrzymywać u siebie młodych kotów, bo może je po prostu osierocić. Dlatego zwróciła się z prośbą o pomoc w znalezieniu im domów.
Tak piękne i miłe koty powinny mieć swój dom, taki najlepszy, z dobrym człowiekiem, kolanami do leżenia, swoimi miseczkami i ciepłymi, miękkimi legowiskami. Wtedy dopiero ich życie nabierze kolorów. Bo ich futerka są już teraz bajecznie kolorowe – Gucio jest rudo-biały, a jego siostra Maja ma futerko aż w trzech kolorach: biało-rudo-czarne.
Koty potrzebują raczej spokojnego domu, nie polecamy ich do domu z małymi dziećmi. Nie lubią gwałtownych ruchów i głośnych dźwięków. Potrzebują spokoju i wyrozumiałych opiekunów, którzy dadzą im czas na przystosowanie się i okazanie prawdziwej kociej miłości.
Czasem lubią się też pobawić – poturlać kulkę papieru, lub zapolować na przywiązane do sznurka piórko.
Najchętniej oddamy rodzeństwo do wspólnego domu, bo koty się lubią, są ze sobą związane, 9 miesięcy swojego życia spędziły razem.

Przy adopcji poprosimy o podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt: tel. 698 696 131