Nasze urocze czworaczki rodem z Myślenic powoli zaczynają szukać domów. Przed nimi drugie szczepienie i czekamy na zdjęcia do ogłoszeń ale w międzyczasie zapowiedź : 
Oto Iskierka, Kotlinka, Misza oraz Szumek polecają się do adopcji !!! 
Misza – Zdecydowany alpha. Pierwszy do zabawy i życiowych wyzwań, przyzwyczajony się do bycia największym i najsilniejszym kotem. Nawet jak jest rozbrykany, na rękach staje się spokojny, zabiegi medyczne znosi bez problemu.
Iskierka – Bardzo delikatna i łagodna kotka. Lubi wysokości, ale jest trochę niezgrabna i czasami spada. Woli siedzieć na ramieniu, niż na kolanach. Ucieka od zabiegów medycznych, ale nigdy nie gryzie.
Kotlinka – Wojownicza księżniczka. Ma stanowczy charakter, nawet jak była najmniejsza, nigdy się nie poddawała i walczyła z rodzeństwem. Fascynuje się jabłkami.
Szumek – Mruczek i łobuz. Wcześniej był najsłabszym, teraz stał się silny i nadąża. Przychodzi się przywitać najpierwszym z kotów, zawsze jest chętny do miziania, ale może spróbować ręki ząbkami.

URODZONE: sierpień 2018
ODROBACZENIE: tak, 
SZCZEPIENIE: tak, 
STERYLIZACJA: nie

Dla całej czwórki szukamy domów bezpiecznych, niewychodzących, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy je miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o sterylizację.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20) 
29