Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać.

ZRÓBMY KOLEJNY WSPÓLNY CUD!

Kochani

Najukochańszy, najwspanialszy, najbardziej kochający pies świata MEGA PILNIE szuka domu.

Zuzia jest niewielką suczką, waży niecałe 10 kg i łebkiem sięga poniżej kolan.
Ma około 10 lat, jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana. Całe życie mieszkała w mieszkaniu z kilkunastoma kotami które lubi i bez problemu toleruje

Zuzia nie słyszy, dostaje w tym momencie kropelki do uszu, bo głuchota może być spowodowana zapaleniem uszu. Słabo też widzi – czeka ja wizyta u okulisty (Fundacja w razie potrzeby pokryje koszta wizyt i ewentualnego leczenia)

Zuzi zawalił się cały świat, jej ukochana Pani trafiła do szpitala, z którego już na pewno nie wróci, Ona i koty zostały interwencyjnie przez nas zabrane. 
Zuzka trafiła do awaryjnego domu tymczasowego. Niestety w najbliższy piątek musi go opuścić.

My nie mamy gdzie dać psa, nawet tak małego  Jeśli nie znajdzie się dom stały lub tymczasowy będziemy musieli szukać dla Zuzi miejsca w hoteliku dla psów. Ale dla małego, starego, głuchego i niedowidzącego psiaka, wychowanego na kanapach i poduszkach, który szuka kontaktu z człowiekiem 24 godziny na dobę to będzie traumatyczne przeżycie.

Szukamy dla Zuzi odpowiedzialnego domu stałego na resztę życia, albo chociaż tymczasowego na czas znalezienie domu.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt po numerem 606 508 123 (Luiza czeka na Wasze telefonu w weekend cały dzień, w dni powszednie po 15.30)
Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i umowa, Zuzia nie zostanie wydana na łańcuch lub do kojca.

A tak o Zuzi pisze aktualna tymczasowa opiekunka

Zuzia ma 10 lat i niedawno straciła swój dom. Jej Pani trafiła do szpitala i niestety już stamtąd nie wróci. Zuzia jest najukochańszym psem świata, więc tym bardziej boli serce, że spotykają ją w jej psim życiu same nieszczęścia. Jest to najbardziej bezproblemowy pies jakiego znam – na spacerach grzecznie chodzi, nie zaczepia innych psów, nie gryzie. Lubi spacery, czasami włącza jej się wewnętrzny szczeniak i chce się pobawić. Nie ma problemu z kotami, zdarzało jej się natomiast szczekać na małe dzieci. Bardzo szybko się uczy i zrobi wszystko żeby tylko przytulić się do człowieka. Ma problemy ze zbyt stromymi schodami.

BŁAGAMY O UDOSTĘPNIANIE! MAMY 5 DNI NA ZNALEZIENIE ZUZI DOMU