Ogłoszenie grzecznościowe : Kraków
Popiołek jest kocurkiem o…. wątpliwej urodzie… ? Albo inaczej to ujmując ma urodę dla prawdziwych koneserów!
Niby jest czarny, ale „podściółkę” ma białą stad imię Popiołek. Oczyska ma bardzo oryginalne, pomarańczowe, pyszczek „męski” a wiadomo ze mężczyzna nie musi być piękny tylko przystojny !
Wiec Popiołka można spokojnie nazwać nie tyle pięknym co bardzo przystojnym i oryginalnym kotem.
Jak na mężczyznę przystaje jest dużym przedstawicielem kociej rasy (4,5 kg) i jak większość panów uwielbia jedzonko, i mokre i suche!.
Ale jego sposób jedzenia jest równie oryginalny jak jego uroda: spomiędzy chrupek wybiera co najlepsze kawałki a resztę… wypluwa!
Koło miseczki może więc być mały bałagan ale za to kuwetkę używa bezbłędnie i bardzo dba o futerko. Na dodatek jest niesamowitym przytulachem, uwielbia siedzieć na kolankach i głośno domaga się pieszczotek. Kocha ludzi i jest prawdziwym kotem do towarzystwa; nie odstępuje na krok swojego opiekuna. Popiołek ma około 1,5 roku, jest zdrowy, wykastrowany, teraz także zaszczepiony i „zaczipowany” i na pewno był kotem domowym. Przez około pół roku żywił się na balkonie jednego z bloków, gdzie zawsze mógł liczyć na miseczkę z wodą i jedzonko. Tak bardzo chciał czuć się bezpieczny, że od dłuższego czasu praktycznie nie opuszczał swojej „ostoi”, czyli balkonu, chociaż na początku uciekał przed ludźmi.
W tej chwili znajduje się w domu tymczasowym. Opiekunka posiada już 4 koty i niestety nie może go zatrzymać. Popiołek dobrze radził sobie jako kot osiedlowy ale niestety był w stałym zagrożeniu z powodu wolno chodzących psów które urządzały na niego polowania…
Szukamy więc dla Popiołka stałego, niewychodzącego domu gdzie nareszcie będzie się mógł czuć bezpieczny i kochany. I jesteśmy pewni ze odwzajemni to uczucie całym swoim dzielnym, kocim sercem!
Osoby zainteresowane poznaniem Popiołka prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 507159481