ur. lipiec/sierpień  2016

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok ok
Twix został złapany na os.Tysiąclecia z w komplecie z ogromnym świerzbem, odwodnieniem oraz odmrożeniami na opuszkach łap. Cierpliwie zniósł wszelkie zabiegi i podawanie lekarstw, zdobywając przy okazji serca opiekujących się nim wolontariuszek.
Twix jest słodkim i uroczym koteczkiem – bardzo lubi pieszczoty i głaski (a przy jego mięciutkiej sierści trudno się od tego powstrzymać), jednak nie brakuje mu także energii i żywiołowości – chętnie się bawi każdym rodzajem zabawki, także dołączanie do wspólnych kocich zabaw daje mu niezwykłą frajdę, więc na pewno odnalazłby się w domku, gdzie są już inne koty. Zdecydowanie nie jest kotem dominującym – stroni od kocich konfliktów i w przypadku jakiś niesnasek stoi z boku i obserwuje (przynajmniej na kociarni). Nie przeszkadza to jednak temu, że lubi być w centrum uwagi, a jeżeli mu się jej nie poświęca domaga się jej z wyrzutem ;) Kiedy poświęca się mu uwagę to przytula się, mruczy, daje całuski.
Przy jedzonku też nie marudzi – zjada wszystko ładnie z miseczki nawet za dwóch ;)
Szukamy dla Twixa kochającego, niewychodzącego i bezpiecznego domu, który poświęci mu tyle uwagi, ile kocurek potrzebuje.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl;  tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)
#stawiamynalapy #kotdoadopcji
#stawiamynalapy #kotdoadopcji #kotszukadomu
Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ !!!
Może dzięki Tobie znajdę DOM !!!
wirtualnyopiekunadoptuj