4000 – 5000 przejechanych kilometrów miesięcznie
Kilkadziesiąt interwencji miesięcznie
Kilkudziesięciu podopiecznych wymagających codziennych wizyt w lecznicach
Kilkadziesiąt wysterylizowanych kotów miesięcznie
Kilkadziesiąt regularnie dokarmianych (kilka razy w tygodniu) kotów żyjących na działkach w 3 podkrakowskich miejscowościach

1 pracownik
1 auto, które aktualnie nie nadaje się do jazdy

Stary samochód prawie dokonał żywota – w ciągu ostatniego pół roku więcej stał w warsztacie niż jeździł.

Auto jest nam niezbędne do pracy, miesięcznie przejeżdżamy kilka tysięcy kilometrów, odbywamy dziesiątki interwencji, wozimy do weterynarzy naszych kilkudziesięciu podopiecznych.

Bez auta nie jesteśmy w stanie działać, pracować, ratować życia bezbronnych zwierząt.

I tak, jak jakiś czas temu, dla bezpieczeństwa naszych podopiecznych podjęliśmy decyzję o zakupie profesjonalnych klatek do naszego szpitalika i kociarni, tak teraz nadszedł czas, aby zakupić nowe auto fundacyjne.

Zdecydowaliśmy się na auto nowe z dwóch przyczyn:
1. potrzebujemy samochodu mini dostawczego, długotrwałe poszukiwania auta używanego skończyły się niepowodzeniem. Nikt, żadna firma nie sprzedaje używanego auta w świetnym stanie, a nas nie stać finansowo na kupienia auta skarbonki, które będzie się psuło. Tak niestety było z obecnym kotowozem.
2. nie stać nas również na ryzykowanie życia zwierzaków, które utkną gdzieś w drodze w zepsutym aucie (taka sytuacja zdarzyła nam się już tej zimy kilkukrotnie),

Dlatego ogłaszamy akcję POSKŁADAJMY (się na) KOTOWÓZ.

Na auto potrzebujemy 75 000 zł. Z jednej strony może się to wydawać dużo, z drugiej autem jeździć będziemy minimum 10 – 15 najbliższych lat.

Grupa na facebooku – https://www.facebook.com/groups/644352629081538/?fref=ts ma na celu informowanie o efektach zbiórki.

– nasz nowy kotowóz ukryty jest po 60 puzzlami
– każdy kawałek układanki ma swoją wartość
– po zebraniu odpowiedniej kwoty będziemy odkrywać kolejne puzzle, aż mamy nadzieję pokazać Wam w całości nowy kotowóz fundacyjny.

17.02 Umowę na auto podpisujemy po weekendzie i mamy czas do końca tygodnia czyli do , aby zebrać 10% wartości samochodu na zaliczkę.
Na zebranie całej kwoty mamy około 2 miesięcy i wierzymy że uda nam się to zrobić, bo w innym razie musimy przestać pomagać.

Jeśli ktokolwiek chce dołożyć swoją cegiełkę do nowego kotowozu Fundacji Stawiamy Na Łapy może:

1. dokonać wpłaty na konto Fundacji Stawiamy Na Łapy

79 2130 0004 2001 0651 3691 0001 Z DOPISKIEM KOTOWÓZ

2. udostępnić nasz apel

3. zaprosić znajomych do grupy

4. Zareklamować naszą akcję wśród znajomych, przyjaciół, dzięki czemu może komuś uda się postarać się zebrać fundusze potrzebne na odkrycie puzzla np. u siebie w pracy, wśród znajomych, w szkole, na uczelni.

Pomóżcie nam POSKŁADAĆ KOTOWÓZ i STAWIAĆ NA ŁAPY krakowskie koty!